Вверх

Засідання відбулося!

Засідання відбулося!
Засідання відбулося!

20 вересня слухання в Червонозаводському суді проти журналіста та викладача Олександра Кухаренка у справі про «побиття» луганського прокурора зсунулося з мертвої точки. «Потерпілий», а головне єдиний свідок обвинувачення нарешті з’являлися до суду.

Сталося так, що в залі, де були присутні біля 40 чоловік, виявився лише один секретар Ленінського районного суду Валерія Радько, якій випало щастя побачити, що прокурора дійсно хтось бив. Під час її допиту вдалося встановити, що бачила вона це лише «боковым зрением».

Обвинувачення на чолі з харківським прокурором-фальсифікатором Трифоновим продемонстрували відеозапис події, що змусило «потерпілого» з понад шести ударів кулаком у спину відразу зменшити їх до двох. Ця луганська особа, яка на початку розгляду справи клопотала про закрите слухання, оскільки дуже побоюється слухачів присутніх у залі, тепер спокійно ображає обвинуваченого й захисника. Приємно, що на його провокації ніхто не реагує. Дивно, що на них не реагує суддя.

Як виявилося саме страх за своє життя спонукав і свідка Радько записати подію, що стала предметом розгляду, на власний смартфон. Страх примусив її свідчити в цій справі. В чому логіка — зрозуміти неможливо!

У будь-якому випадку, обвинувачення надало свої недолугі докази. Тепер захист готується надати свої. Наступне засідання призначене на 15 годину 10 жовтня в Червонозаводському суді (майдан Героїв Небесної Сотні, 36).

Hosting by ED